Co sądzicie o czytniku od Vedii (K10)?

Tutaj możecie zadawać pytania który reader wybrać (firma, model itp). Jeżeli jesteś zdecydowany na konkretną firmę, pytanie zadaj w odpowiednim wątku poniżej.

Moderator:Global Moderator

Awatar użytkownika
007
Nowy
Nowy
Posty:47
Rejestracja:25 sty 2013, 13:33
Co sądzicie o czytniku od Vedii (K10)?

Post autor: 007 » 25 sty 2013, 13:38

Na razie się wstrzymałem z zakupem. Byłem zdecydowany na ten czytnik, jednak nie wiem czy warto w ten czytnik inwestować. Ogólnie to nie ma za dużo informacji na jego temat. Nawet strona domowa producenta milczy na temat tego urządzenia. Co w takim razie sądzicie o tym czytniku? Warto kupić czy nie bardzo i zastanowić się nad zakupem czegoś innego?

Filox
Nowy
Nowy
Posty:18
Rejestracja:24 sty 2013, 21:43

Odp: Co sądzicie o czytniku od Vedii (K10)?

Post autor: Filox » 26 sty 2013, 13:18

Nie posiadam tego czytnika, ale miałem okazję go testować przez kilka dni.  Jest to tani czytnik Polskiego producenta, nie jest to szmelc typu TFT lecz jest to o-paper. Ogólnie czytnik dobry, cena też przystępne bo za 250 - 300 zł już go idzie znaleźć na Allegro.

crey89
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:07 lut 2013, 15:11

Odp: Co sądzicie o czytniku od Vedii (K10)?

Post autor: crey89 » 07 lut 2013, 15:27

Z tego co widziałem na aukcjach na allegro wszystko wygląda super ładnie - niestety poczytałem o żywotności baterii to jest z nią różnie wiecie coś na ten temat?

gal_anonim
Nowy
Nowy
Posty:33
Rejestracja:29 sty 2013, 00:06

Odp: Co sądzicie o czytniku od Vedii (K10)?

Post autor: gal_anonim » 10 lut 2013, 12:57

Nie mam pojęcia co do wytrzymałości baterii. Tutaj nie przejmowałbym się żywotnością w sposób ile dni trzyma, a ile stron przeglądniesz na jednym ładowaniu. Czytałem gdzieś, że ten czytnik przy otwieraniu polskich książek, zamienia czcionki. Co podobno nie przeszkadza, ale chyba nie najlepiej to wygląda jak tekst jest inną czcionką a polskie litery inną. ;)

georgie
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:27 lis 2018, 13:22

Odp: Co sądzicie o czytniku od Vedii (K10)?

Post autor: georgie » 27 lis 2018, 13:31

Masz rację, zmienia czcionki, przynajmniej mi zmienia. Niby brzmi jak nieduże utrudnienie ale straaaasznie męczy oczy, dlatego zmieniłam...
Naturalny skład, przeciwzmarszczkowe działanie i idealne nawilżenie? Tylko Richevon https://poznajrichevon.pl/produkt/richevon/

ODPOWIEDZ