czytnik tracer my book

Tutaj możecie podyskutować o wyborze swojego e-czytnika. Jaką firmę wybrać, jaka technologia będzie dla Ciebie najlepsza E-ink czy TFT. W dziale tym dyskutujemy tylko ogólnie e-ink czy TFT. W działach o E-Papierze lub TFT są wątki już do konkretnych technologi.

Moderator:Global Moderator

szajbus
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:24 wrz 2014, 01:30
czytnik tracer my book

Post autor: szajbus » 24 wrz 2014, 01:33

Witam
Przymierzam się do zakupu mojego pierwszego czytnika , mam możliwość kupienia tego http://www.tracer.pl/product/czytnik-tracer-my-book za 165 zł , czy ktoś coś wie na temat tego czytnika i czy jest wart polecenia ?

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: reader » 24 wrz 2014, 09:28

Witaj,

Czytnik ten nie ma najlepszych recenzji. Użytkownicy skarżą się na jakość wykonania (przede wszystkim przycisków sterujących). Nie wiem jak sprawa wygląda z interfejsem użytkownika (zakładki, polskie czcionki). Ogólnie cena wygląda na atrakcyjną - szczególnie jeżeli chodzi o nowy czytnik na e-ink.

pozdrawiam.

szajbus
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:24 wrz 2014, 01:30

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: szajbus » 24 wrz 2014, 11:59

a mógłbyś podać skąd te recenzje bo ja nigdzie ni mogę nic znaleźć

traker
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:25 wrz 2014, 09:48

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: traker » 25 wrz 2014, 10:01

Ja mogę powiedzieć coś więcej. Miałem ten czytnik jakiś czas temu i mam mieszane uczucia co do tego sprzętu. Jakość wykonania, oceniłbym na 3 w skali 5 stopniowej. Dlaczego? Drażnił mnie przede wszystkim plastik z jakiego wykonano ten czytnik (porównywalny z np. Larkiem). Przyciski duże - to akurat atut, ale jakby mało spasowane. Tyle, więcej na temat obudowy się nie doszukałem. Co do interfejsu. Hmm, nie wiem co powiedzieć, wolne działanie? Nie wiem, mi nie przeszkadzało. Nie miałem z nim problemów np. zawieszanie się czy coś podobnego. Ekran, e-ink, nic dodać nic ująć - zdecydowanie najlepszy element urządzenia. Podsumowując. Szukasz taniego czytnika, żeby zacząć przygodę z eczytaniem? Możesz śmiało kupić. Taka jest moja osobista opinia.

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: kokonut » 25 wrz 2014, 19:50

Czyli nic nowego jeżeli chodzi o czytniki typu "budget". Byle jaka obudowa - ekran dobrej jakości - wypuścić na rynek i jakoś to będzie :D
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

szajbus
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:24 wrz 2014, 01:30

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: szajbus » 25 wrz 2014, 20:01

Bardzo dziękuję za odpowiedzi , zastanowię się nad czymś innym wolę kupić raz żeby starczyło aniżeli kupić raz i za 2 , 3 miesiące od nowa szukać , cholera ciężko dostać do 300 zł coś fajnego ten tracer wpadł mi jako pierwszy w oczy , ale to nie sprzęt dla mnie ja potrzebuję czegoś podświetlanego :)

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: reader » 26 wrz 2014, 11:45

Za 300 pln powinieneś kupić (co prawda - używany) Onyx Boox i62HD Angel Glow. Fajny sprzęt - z fizycznymi przyciskami do zmiany stron, dotykowy ekran i przede wszystkim podświetlany ekran.  Nowego raczej w tej cenie nie kupisz z podświetlaniem.

szajbus
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:24 wrz 2014, 01:30

Odp: czytnik tracer my book

Post autor: szajbus » 26 wrz 2014, 21:00

w sumie kupiłem NOOK SIMPLE TOUCH GLOW LIGHT za 199 używke , czekam jak przyjdzie i podzielę się opinią :)  . Pozdrawiam

ODPOWIEDZ