Gdzie warto kupować książki?

Tutaj możecie wymieniać się książkami / sprzedaż-kupno itp. W dziale tym możecie również umieszczać linki do serwisów internetowych z których można pobrać książki.

Moderator:Global Moderator

Catnip
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:26 sty 2013, 20:23
Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Catnip » 26 sty 2013, 20:28

Witajcie!~ Poszukuje dosyć dobrego serwisu gdzie w miarę tanio kupię książki do mojego czytnika :] Polecacie coś? A może macie serwisy które stanowczo odradzacie? Będę wdzięczny za podzielenie się ze mną waszymi opiniami na temat sklepów :]!

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: kokonut » 27 sty 2013, 10:53

W sklepie Virtualo.pl możesz kupić dość tanio książki. Mają też duży wybór darmowych ebook'ów (w większości z woln elektury i biblioteki narodowej). Warto zaznaczyć, że klasyka (seria wydawnicza) teraz kosztuje 2.5pln.
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

dżoana
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:50
Rejestracja:26 sty 2013, 14:46

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: dżoana » 28 sty 2013, 15:26

Virtualo.pl jest chyba najlepszą stroną jaką można tutaj polecić. Ceny nie są zbyt wygórowane i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: reader » 29 sty 2013, 11:00

Jak dla mnie wszędzie warto gdzie są promocje  ;D Czasami sklepy organizują fajne promocję np 50% taniej, ale to trzeba trafić. Ogólnie ceny w sklepach oferujące ebook'i są zbliżone do siebie. No chyba, że o jakimś nie wiem? ;)

Kaśka
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:28 sty 2013, 19:50

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Kaśka » 29 sty 2013, 16:27

Bez dwóch zdań sklep Virtualo.pl jest najlepszą opcją w kwestii zakupu e-booków. Duży wybór i rewelacyjne ceny. Oczywiście, jeżeli trafi się na jakąś promocję w innych sklepach to warto z niej skorzystać!

Awatar użytkownika
busia
Nowy
Nowy
Posty:44
Rejestracja:24 sty 2013, 10:51

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: busia » 30 sty 2013, 21:07

Jeszcze możecie zajrzeć do sklepu Nexto.pl. Tam dość często mają ciekawe promocje.

Martynkaa
Nowy
Nowy
Posty:6
Rejestracja:30 sty 2013, 17:36

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Martynkaa » 31 sty 2013, 16:08

[quote="busia"]
Jeszcze możecie zajrzeć do sklepu Nexto.pl. Tam dość często mają ciekawe promocje.
[/quote]

Dziękuje bardzo za link do sklepu. Nie miałam pojęcia, że taki sklep istnieje. Długo szukałam jakiegoś innego sklepu niż empik czy Virtualo.pl. Już zamówiłam sobie pierwszego e-booka z ów strony.

Awatar użytkownika
tbomb
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:24 sty 2013, 20:44

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: tbomb » 06 lut 2013, 10:26

Wstąpcie do Vrtualo.pl tam w dziale wypożyczalnia można kupić całkiem tanio niektóre książki. Tutaj macie link: wypożyczalnia Virtualo.pl.  Jest to tzw. kupowanie na określony czas - w Virtualo.pl jest to 1 m-c.
Ale trzeba uważać - bo niektóre książki nie opłaca się kupować na określony czas - a na stałe. Dobrze przeglądajcie oferty.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2013, 10:31 przez tbomb, łącznie zmieniany 1 raz.

dss199
Nowy
Nowy
Posty:35
Rejestracja:11 lut 2013, 10:57

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: dss199 » 12 lut 2013, 09:35

Polecam również http://www.zlotemysli.pl - znajdziemy tam ogromną bazę ebooków poradnikowych. :)
Polecam też http://ebookpoint.pl - głównie ebooki poradnikowe i informatyczne, codziennie inny ebook 30% taniej :)

Anna
Nowy
Nowy
Posty:14
Rejestracja:04 lut 2013, 11:28

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Anna » 12 lut 2013, 12:28

[quote="Martynkaa"]
[quote="busia"]
Jeszcze możecie zajrzeć do sklepu Nexto.pl. Tam dość często mają ciekawe promocje.
[/quote]

Dziękuje bardzo za link do sklepu. Nie miałam pojęcia, że taki sklep istnieje. Długo szukałam jakiegoś innego sklepu niż empik czy Virtualo.pl. Już zamówiłam sobie pierwszego e-booka z ów strony.
[/quote]

Faktycznie ciekawa oferta, zarówno dla czytających i jaki i słuchających

Patrycja
Nowy
Nowy
Posty:17
Rejestracja:04 lut 2013, 11:41

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Patrycja » 12 lut 2013, 17:30

[quote="Anna"]
[quote="Martynkaa"]
[quote="busia"]
Jeszcze możecie zajrzeć do sklepu Nexto.pl. Tam dość często mają ciekawe promocje.
[/quote]

Dziękuje bardzo za link do sklepu. Nie miałam pojęcia, że taki sklep istnieje. Długo szukałam jakiegoś innego sklepu niż empik czy Virtualo.pl. Już zamówiłam sobie pierwszego e-booka z ów strony.
[/quote]

Faktycznie ciekawa oferta, zarówno dla czytających i jaki i słuchających
[/quote]
Jak dla mnie za dużo audiobooków.... niestety nie jestem zwolenniczką "słuchania" książek, ale problem ten dotyka praktycznie 100% sklepów.

Andrzej
Nowy
Nowy
Posty:16
Rejestracja:04 lut 2013, 11:34

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Andrzej » 12 lut 2013, 20:57

Gdzie warto, wymieniliście już parę stronek, z którymi się zgadzam, natomiast z doświadczenia nie polecam Allegro. Niestety trafiłem na pozycje na kartach, które nadawały się tylko do śmieci - piratki, no może na format karty

Misiolek
Nowy
Nowy
Posty:30
Rejestracja:19 lut 2013, 08:59

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: Misiolek » 19 lut 2013, 20:21

A polecacie kupować w większych księgarniach typu Merlin albo Empik? Czy poszukać mniejszych ale tańszych księgarni internetowych miałbym tam dostęp do większości tytułów lub wybrane pozycje?

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: admin » 20 lut 2013, 07:18

Jeżeli cena jest dla Ciebie w porządku (tzn. wiesz, że jesteś w stanie tyle zapłacić, to nie ma znaczenia gdzie kupisz książkę. Chociaż ja osobiście wybieram inne księgarnie.
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: Gdzie warto kupować książki?

Post autor: hertia » 20 lut 2013, 12:21

Mniejsze księgarnie nie są gorsze a nawet mają lepsze promocje i tańszy asortyment. Ale jeśli tobie cenowo odpowiadają to nie powinien być problem. Może spróbuj porównać ceny w poszczególnych na takie jakie ci odpowiadają.

ODPOWIEDZ