Zaloguj się lub zarejestruj. Luty 19, 2018, 06:55:08 pm

wynajem mieszkań

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Luźne rozmowy / Prezent dla chłopca w wieku 12
« Ostatnia wiadomość wysłana przez soself24 dnia Luty 17, 2018, 02:49:13 pm »
Coraz ciężej mi kupić prezent. Syn ma coraz większe wymagania. Pewnie znowu zdecyduję się na grę na kompa. A co wy kupujcie na ten wiek/byście kupili?
2
Luźne rozmowy / Czy warto kupić mieszkanie na wynajem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 77rasuku dnia Luty 16, 2018, 11:25:11 am »
mam trochę gotówki i może zamiast trzymać to na lokacie mogłabym kupić małe mieszkanie w dobrej dzielnicy na wynajem czy taki interes sie opłaca ?
3
Który czytnik wybrać? / Prośba o pomoc w wyborze czytnika.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzych dnia Luty 14, 2018, 08:18:03 pm »
Cześć wszystkim,

Poszukuje czytnika, który spełniłby następujące wymagania:

- możliwość synchronizacji zakładek oraz postępów czytania pomiędzy czytnikiem, a komputerem (najlepiej jeśli odbywałoby się to bezprzewodowo, a czytanie byłoby możliwe przez www) oraz urządzeniem android i to nie tylko dla książek
kupionych w sklepie producenta urządzenia
- w miarę komforotowe czytanie PDFów,
- słownik ang-pl oraz pl-ang,
- komfortowy czas pracy na baterii.

Obecnie posiadam Kindle Touch i jeśli PDFy zawierają skany to czytanie jest mało komfortowe. Do tego nie jest możliwe czytanie żadnych dokumentów przez serwis www (bądź aplikację desktopową), jeśli nie zostały one zakupione
na Amazonie.

Ze względu na PDFy rozglądałem się za czytnikami większymi niż 6'. Dotychczas przyglądałem się następującym modelom:
- Icarus Illumina XL HD - teoretycznie spełnia w/w wymagania ale tutaj boję się o czas pracy baterii,
- Kobo Aura One - dobry czas pracy na baterii, brak jakiejkolwiek synchronizacji czytanych materiałów pomiędzy urządzeniami jeśli nie zostały one zakupione na stronie producenta czytnika, sporo narzekań na obsługę PDFów,
- Kindle Oasis 2017 - o wiele lepszy ekran niż w moim obecnym czytniku, dobry czas pracy na baterii, brak możliwości czytania na PC książek, które nie zostały zakupione w sklepie Amazona.

Jak już wspomniałem najbardziej skłaniam się ku Icarusowi. Wyczytałem gdzieś, że czas działania to 12-14h, jednak jest to czas działania na wbudowanym oprogramowaniu do czytania. Co w przypadku gdy w celu synchronizacji zakładek
używane będzie Google Books bądź inna aplikacja androidowa? Jak bardzo może to skrócić czas działania? Co do wbudowanego Androida i jego obsługi również są różne opinie.

Za wszystkie porady oraz sugestie będę wdzięczny.
Z góry dzięki!

Pozdrawiam,
Krzych
4
Przywitaj się. / Odp: Nowy ebookowymaniak zawitał na forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alka90 dnia Luty 07, 2018, 01:41:15 pm »
Witaj :)
Fajnie, że dołączyłaś do grona na forum ,ale nie wiem czy to forum jeszcze zyje :P
Ja jestem już od kilku lat posiadaczką ebooka i to był mój najlepszy zakup
5
Luźne rozmowy / Odp: Zmarszczki w młodym wieku!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alka90 dnia Luty 07, 2018, 01:39:23 pm »
Jeżeli masz tłustą cerę to nie powinnaś używać tłustych kremów. Spróbuj używać kolagenu, można kupić go w sklepie zielarskim i pij mniej alkoholu (jeśli pijesz). Aktywność sportowa także spowalnia procesy starzenia
6
Który czytnik wybrać? / Odp: Czytniki- po świętach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alka90 dnia Luty 07, 2018, 01:34:29 pm »
Też sie zastanawiam czy to forum jeszcze żyje  ;D
Powiem Ci, że jestem posiadaczką Kindle i polecam go. Mam go już od 2 lat i działa bez zarzutu. Przeczytałam na nim mnóstwo ebooków, więc jest warty swojej ceny
7
Kindle / Odp: Reklamy na Kindle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Carballal dnia Luty 07, 2018, 04:17:57 am »
I have benefited from the space you have published so much.
8
Który czytnik wybrać? / Odp: Czytniki- po świętach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Carballal dnia Luty 07, 2018, 04:17:26 am »
The source of these data helped me a lot. Can you tell me?
9
Luźne rozmowy / Odp: Zmarszczki w młodym wieku!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknocand dnia Styczeń 18, 2018, 04:12:13 pm »
Uzywaj juz teraz kremow przeciwzmarszczkowych. Ja mam 24 lata i ich uzywam, bo problem zmarszczek jest mi znany od 2 lat, wczesniej sie zamartwialam jak Ty, ze przeciez w moim wieku to jeszcze nie czas na antyzmarszczkowe
10
Luźne rozmowy / Odp: Film - jaki waszym zdaniem warty jest oglądnięcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknocand dnia Styczeń 18, 2018, 04:11:30 pm »
Komedia
-Przyjaciel do końca świata
-Muppety (2011)
-Sok z żuka
-Klik i robisz co chcesz
-Bruce wszechmogący
-Asterix i Obelix 1-2
-Faceci w Bieli
-Dr Horrible’s Sing-Along Blog*
Strony: [1] 2 3 ... 10