Zaloguj się lub zarejestruj. Listopad 21, 2017, 09:20:24 am

wynajem mieszkań

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Luźne rozmowy / Co pod panele aby nie przeszkadzać sąsiadom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez trucbenut24 dnia Listopad 17, 2017, 11:33:28 am »
Jaki materiał najlepiej położyć pod panele tak aby sąsiedzi z dołu nas nie słyszeli? Podłogi strasznie cienkie, ściany zreszta tez. Teraz mamy dywany a one wygłaszają trochę dzwiek. Ale chcemy położyć panele. Jakies sugestie?
2
Luźne rozmowy / Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez compa83 dnia Październik 28, 2017, 04:51:54 pm »
Mowicie o tym ze pragniecie normalnego faceta ( wrazliwego , dobrego itp. ble ble ble ble) a po przeczytaniu waszych wpisow to okazuje sie ze 90 % z was marzy o gosciu co bedzie wami pomiatal , olewal , traktowal jak szmate - jednym slowem chcecie chama bo ten dobry jest za nudny. Macie jakas dziwna definicje normalnosci albo moze teraz sa takie normy. W takim razie powinienem sie leczyc. Napiszcie jakiego mezczyzne chcecie naprawde.
3
Kindle / Odp: Bateria i wykrzyknik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hinmingz dnia Wrzesień 20, 2017, 12:46:26 pm »
I'm sure the information you give is really valuable.
4
Luźne rozmowy / Co myślicie o balach charytatywnych?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez imimtis43 dnia Wrzesień 11, 2017, 03:25:06 pm »
Czy kiedykolwiek brałyście udział w takich balach? Co myślicie o takiej formie pomocy potrzebującym?
5
Luźne rozmowy / Kiedy bank odcina z konta bankowego za jego prowadzenie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 24seiya dnia Wrzesień 11, 2017, 01:42:07 pm »
Witam założyłem konto w WBK ale nie wiem kiedy bank odcina z konta za prowadzenie konta jak tylko w danym miesiącu się wpłać pieniądze? Czy może pod koniec miesiąca? z góry Dzięki
6
Luźne rozmowy / Jaki prezent dla rodziców na 23 rocznicę ślubu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez haesiri dnia Sierpień 30, 2017, 11:58:30 am »
witam. czy ktoś może mi poradzić? nie wiem jaki dać prezent moim rodzicom na 23 rocznicę ślubu,która wypada teraz w święta wielkanocne. nie stać mnie na coś bardzo drogiego.
7
Luźne rozmowy / Co zdrowego zjeść na śniadanie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tigaso40 dnia Sierpień 28, 2017, 01:06:50 pm »
Co zdrowego zjeść na śniadanie?
8
Luźne rozmowy / Jak wypędzić rybiki z domu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roysfemcoun80 dnia Sierpień 25, 2017, 03:37:20 pm »
Proszę o radę jak pozbyć się tego pieroństwa? Od dwóch tygodni zmagam się z Łezkami i nie mogę ich wytępić. W domu jest czystko tylko zalało nam łazienkę i od tej pory mamy z nimi problem. Uszczelniłem okolice rur i szpary i dziury a robaki jak były tak są. Przechodzą nawet do kuchni. Przecież nie wpuszczę do domu szczypawic ani pająka, bo bym dostał eksmisję od mojej Lady. :D Pomocy hehe
9
Luźne rozmowy / Głośni sąsiedzi z góry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 78exab dnia Sierpień 13, 2017, 07:02:12 pm »
Jakieś 3 miesiące temu wprowadziła się do kawalerki nad nami para z psem i nasz spokój został zaburzony Kłócą się o dziwnych porach a potem się głośno godzą. Na tyle głośno, że słyszymy każde ich słowo podczas kłótni, wiemy na przykład, że sąsiad gra na automatach, a sąsiadka tylko sprząta i gotuje, że on już jej nie kocha, że jej nie szanuje, że kim ona dla niego jest. A potem zaczynają się godzić i to na tyle głośno, że nawet głośny telewizor nie pomaga Innymi słowy albo na siebie wrzeszczą, albo tak głośno uprawiają seks, że nie da się wytrzymać. I to o dziwnych porach, np. 5.30 rano albo 3 w nocy. A tak to standardowo codziennie albo co drugi dzień o 22-23. Śpię w stoperach w uszach, bo jak mnie kiedyś obudzili o 3 w nocy, to myślałam, że kogoś zabijają, tak się sąsiadka darła. Wrzuciliśmy im już karteczkę do skrzynki, żeby byli ciszej, ale nie pomogło. Przedwczoraj zgłosiliśmy sprawę do spółdzielni, obiecano nam, że skontaktują się z właścicielem mieszkania (bo ta para je wynajmuje), ale póki co nic się nie dzieje. Para ta ma już trzeciego psa (nie wiem co oni z nimi robią, czy mają jakąś pseudohodowlę, czy opiekują się psami za pieniądze) i prawie codziennie z ich mieszkania dochodzi ich przeraźliwe wycie (czasami nawet od 6 rano). Chyba niedługo nabawię się nerwicy i już nie wiem co robić. To jest para gówniarzy po 20 lat, którzy chyba wyrwali się spod spódnicy mamy i oszaleli z tej wolności , bo można imprezować i bzykać się do woli. Nie wiemy z mężem co robić, no bo mamy niby wzywać policję do głośno uprawiającej seks pary???
10
Luźne rozmowy / Domy pasywne, energooszczędne, drewniane
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 75nkoto dnia Sierpień 10, 2017, 01:14:35 pm »
Co myślicie o domach drewnianych? No i w związku z wymogami UE, domy oddawane w 2020 roku musza spełniać wymogi domu pasywnego? Czy ktoś ma już taki domek, lub w planach jego budowę?
Strony: [1] 2 3 ... 10