Zaloguj się lub zarejestruj. Styczeń 18, 2018, 10:39:34 pm

wynajem mieszkań

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Luźne rozmowy / Odp: Zmarszczki w młodym wieku!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknocand dnia Dzisiaj o 04:12:13 pm »
Uzywaj juz teraz kremow przeciwzmarszczkowych. Ja mam 24 lata i ich uzywam, bo problem zmarszczek jest mi znany od 2 lat, wczesniej sie zamartwialam jak Ty, ze przeciez w moim wieku to jeszcze nie czas na antyzmarszczkowe
2
Luźne rozmowy / Odp: Film - jaki waszym zdaniem warty jest oglądnięcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknocand dnia Dzisiaj o 04:11:30 pm »
Komedia
-Przyjaciel do końca świata
-Muppety (2011)
-Sok z żuka
-Klik i robisz co chcesz
-Bruce wszechmogący
-Asterix i Obelix 1-2
-Faceci w Bieli
-Dr Horrible’s Sing-Along Blog*
3
Luźne rozmowy / Odp: Co pod panele aby nie przeszkadzać sąsiadom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknocand dnia Dzisiaj o 04:10:29 pm »
Myślę, że pod panele dobrze jest położyć matę wyciszającą
4
Luźne rozmowy / Odp: Antykoncepcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknocand dnia Dzisiaj o 04:09:35 pm »
Tak!OCzywiscie ze je dostaniesz.Lekarza obowiazuje tajemnica lekarska to raz (wiec nic nie powie Toim rodzicom) a dwa- jesli o nie popropsisz to napewno Ci da
5
Który czytnik wybrać? / Czytniki- po świętach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eryka_eBook dnia Styczeń 05, 2018, 03:44:49 pm »
Cześć czy to forum jeszcze żyje? :)!

Zastanawiam się nad kupnem czytnika polecicie jakiś :)?
6
Luźne rozmowy / Antykoncepcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez smakcoming80 dnia Grudzień 14, 2017, 12:40:52 pm »
Witam , w tym roku skończę 18 lat ale nie posiadam jeszcze dowodu osobistego, chciałabym dowiedzieć się czy u ginekologa dostanę receptę na tabletki antykoncepcyjne bez konsultacji z rodzicem/opiekunem prawnym ? Niestety moi rodzice są bardzo przeciwni , głównie ze względu "niepotrzebnego niszczenia własnego zdrowia", wszelkim metodom antykoncepcji hormonalnej . Jeszcze nie współżyję ale to pojawia się już w moich planach . I czy rzeczywiście ten sposób antykoncepcji tak wyniszcza zdrowie ?
7
Luźne rozmowy / Zmarszczki w młodym wieku!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79reruga dnia Grudzień 05, 2017, 12:20:46 pm »
Zacznę od tego, że mam 23 lata i bardzo tłustą cerę. Kiedyś bardzo wysuszałam moją twarz, teraz od około 2 lat stawiam na jej nawilżanie. Na noc używam tłustych kremów nawilżających (Bambino, ziaja kozie mleko),bądź jakiegoś serum z BU, na dzień lekkie kremy nawilżające (krem matujący tylko przed ważnymi wyjściami, bardzo rzadko). Twarz myję pianką do cery wrażliwej, żelem, bądź olejkiem z BU. Czasem w chłodniejsze miesiące dorzucam tonik z kwasami z BU, pod oczy stosuję kremy nawilżające. Stosuję maseczki oczyszczające, jak i nawilżające. Z miesiąca na miesiąc widzę nowe zmarszczki, rok temu nie miałam ich. W tym momencie są pod oczami, pionowa między brwiami, poziome na czole, oraz przy ustach. Piję dużo wody, nie palę, mój tryb życia nie jest jednak zbyt zdrowy. Jak walczyć ze zmarszczkami w młodym wieku? Co stosować?
8
Który czytnik wybrać? / Odp: Zestawienie czytników wg. wielkości ekranów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eryka_eBook dnia Listopad 28, 2017, 04:12:09 pm »
Jeszcze są czytniki od ONYX'a :).
- ONYX BOOX MAX Carta- 13"
http://czytio.pl/images/323/maxi/Onyx-Boox-Max-Carta-front.jpg
- ONYX BOOX N96 Carta- 9,7"
http://czytio.pl/images/324/maxi/onyx-boox-n96-front.jpg

zdjęcia znalezione w internecie :)
9
Przywitaj się. / Nowy ebookowymaniak zawitał na forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eryka_eBook dnia Listopad 28, 2017, 03:59:33 pm »
Cześć  :)

Cieszę się, że znalazłam to forum i ludzi z pasją czytania, którą ja też staram się wszystkich zarażać.  ;D

Spieszę się przywitać :) Mam na imię Eryka. Swój pierwszy ebook kupiłam jakiś rok temu (wiem, krótko). Od tego momentu zwariowałam na punkcie ebooków. Najpierw długie godziny czytania na telefonie, aż do momentu uzbierania na czytnik. Wybór padł na PocketBooka. Bialuśki, piękny zawsze ze mną :)

Krótkie przedstawienie chyba wyszło ::)

Pozdrawiam  ;)
10
Luźne rozmowy / Jak najlepiej dostać się z Krakowa do Lwowa?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 30pulchhirgu dnia Listopad 27, 2017, 12:47:54 pm »
Jak najlepiej dostać się z Krakowa do Lwowa? Jaki srodek komunuikacji polecacie.
Strony: [1] 2 3 ... 10