Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 19, 2018, 04:46:57 am

wynajem mieszkań

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kindle / Odp: dotykowe czy nie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Odearme dnia Czerwiec 12, 2018, 11:04:32 am »
Ja tez mam dotykowy bo akurat taki dostałam, ale myślę że gdyby był na przyciski też by mi pasował ;D Ważne że działa i przewraca strony
2
Pozostałe / Odp: 25 zakazanych ksiązek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Odearme dnia Czerwiec 12, 2018, 11:01:30 am »
A ja uważam, że ta lista zakazanych książek powstała właśnie po aby je przeczytac :P
3
Przywitaj się. / Odp: Nowy ebookowymaniak zawitał na forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Odearme dnia Czerwiec 12, 2018, 10:58:04 am »
Cześć wszystkim :D
4
Książki których nie warto czytać / Odp: polskie romanse
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ranarey dnia Czerwiec 11, 2018, 03:51:25 pm »
Mam podobne wrażenia. Spotkałam się z tym też w przypadku książek fantasy - strasznie podobne i niepraktyczne. Na pewno nie są to książki, które można zaliczyć do zbioru ambitnych. Czego się z nich dowiadujemy? Że fikcyjny mąż wyjechał, zostawił dzieci i już ich nie zastał? Że na innej planecie jest inny gatunek, który chce zmienić prawa fizyki i pozbyć się prawa grawitacji? Podobne scenariusze można wymyślać leżąc z zamkniętymi oczami na łóżku. Żeby nie być gołosłownym, sprawdźcie książkę pt. Długa Wojna. Ja osobiście odpuściłam sobie po 25 stronach.
5
Kindle / Odp: Porównanie Touch 4 a 3G
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrewsz dnia Czerwiec 11, 2018, 08:53:48 am »
I want to know about the knowledge on this forum can find out where?
6
Który czytnik wybrać? / Odp: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrewsz dnia Czerwiec 11, 2018, 08:53:19 am »
Can you recommend a way to find out more? And how should I prepare for these basic knowledge?
7
Luźne rozmowy / Odp: Akcje charytatywne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ranarey dnia Czerwiec 06, 2018, 04:45:29 pm »
Nie lubię tego typu masowych zbiórek, które nie wiadomo do kogo trafiają. Wolałabym oddać swoje pieniądze indywidualnej chorej osobie. Oczywiście pajacyk to fajna inicjatywa, tylko szkoda że te kliki tak mało płacą.
8
Luźne rozmowy / Odp: Czy warto kupić mieszkanie na wynajem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ranarey dnia Czerwiec 06, 2018, 04:40:49 pm »
jasne jeśli nie masz pomysłu na inną innowacyjną inwestycję bo nie jesteś w niczym ekspertem
9
Luźne rozmowy / Odp: Co zdrowego zjeść na śniadanie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez booklover dnia Czerwiec 06, 2018, 04:23:03 pm »
owsianka, koktajl owocowy, jajecznica *polecam też wegańską tofucznicę*
10
Luźne rozmowy / Odp: Antykoncepcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez booklover dnia Czerwiec 06, 2018, 04:21:47 pm »
to jest jedno z podstawowych praw człowieka - dostęp do antykoncepcji
Strony: [1] 2 3 ... 10